Aktuality

Informace č.: 23 – 2020 (Opatřeni v souvislosti vyhlášení stavu nouze)

Informace č.: 23 – 2020 (Opatřeni v souvislosti vyhlášení stavu nouze)

Vážení přátelé,

v souvislosti s vyhlášením stavu nouze, který dnes vyhlásila Vláda ČR, budou většinu činností vykonávat pracovníci NRZP ČR z domova.


To znamená, že zpravidla nebudou na svém pracovišti a tudíž nemohou být vykonávány některé činnosti. Dočasně nebudou distribuovány Euroklíče na pracovištích NRZP ČR, ale vzhledem k tomu, že výdejní místa jsou také na některých městských úřadech a na pracovištích Úřadu práce neznamená to, že byste je nemohli obdržet. Na tomto odkaze: http://www.eurokeycz.com/2_jak_ziskat_euroklic.html a po rozkliknutí jednotlivých krajů najdete distribuční místa ve městech a Úřadech práce.

Upozorňujeme také, že nebude fungovat pevná linka na NRZP ČR 266 753 421. Pokud by jste potřebovali jednat s jednotlivými pracovníky NRZP ČR, najdete jejich mobilní telefonní čísla na tomto odkaze: https://nrzp.cz/kontakty/. Poradenství bude i nadále poskytovat služby, pouze nebudou funkční pevné telefonní linky na poradce. Na webu NRZP ČR https://nrzp.cz/poradna/ najdete jednotlivá pracoviště poraden NRZP ČR, jejich e-mailové adresy a mobilní telefonní čísla, takže můžete požádat o radu a bude Vám samozřejmě poskytnuta.

Vážení přátelé, činnost NRZP ČR se nijak nezastavuje, pouze se mění styl naší práce. Tato opatření budou po dobu trvání stavu nouze.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

16.03.2020

Copyright © 2020 3P, o.s., Wuchterlova 11, Praha 6, 160 00, email: kpss5@seznam.cz | Webdesign FOLDINA.cz