Informace č.: 54 - 2018 (Vyhlášení XXV. ročníku Ceny VVZPO)

  • 23.07.2018

Vážení přátelé, Vládní výbor pro zdravotně postižené občany opět vyhlásil Cenu za publicistické práce na téma zdravotního postižení a fotografickou soutěž na téma Navzdory bariérám.

Vážení přátelé,

Vládní výbor pro zdravotně postižené občany opět vyhlásil Cenu za publicistické práce na téma zdravotního postižení a fotografickou soutěž na téma Navzdory bariérám.

Cena VVZPO za publicistické práce

Cena je udělována za publicistické práce na téma zdravotní postižení ve třech kategoriích – televizní, rozhlasové a tiskové. Ve všech kategoriích mohou být díla uveřejněna také prostřednictvím internetu. Přihlásit lze dílo publikované od 1. 10. 2017 do 30. 9. 2018.

Publicistická díla lze přihlašovat do 30. září 2018 (rozhoduje razítko podací pošty nebo osobní doručení do podatelny Úřadu vlády ČR) na adresu:

Úřad vlády ČR
Sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany
nábřeží Edvarda Beneše 4
118 01 Praha 1

Dílo se předkládá ve 3 kopiích.

Nebo je možné zaslat přihlášku i díla v elektronické podobě na email novakova.petra@vlada.cz.

Bližší informace a podmínky pro přihlášení naleznete v Propozicích Ceny VVZPO.

Fotografická soutěž na téma Navzdory bariérám

Do fotografické soutěže mohou být přihlášeny takové fotografie, které nejlépe zobrazují okamžiky, kdy člověk se zdravotním postižením překonal stávající bariéry, ať už architektonické, informační nebo i mezilidské.

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany, a to na emailfotosoutez@vlada.cz do 15. října 2018. Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky.

Bližší informace pro přihlášení naleznete v Propozicích fotografické soutěže.

Propozice k soutěžím naleznete na stránkách Vládního výboru: http://www.vlada.cz/cz/ppov/vvzpo/cena-za-publicisticke-prace/slavnostni-vecer-k-mezinarodnimu-dni-osob-se-zdravotnim-postizenim-151498/

Informace k soutěžím podává Petra Nováková, tel.: 224 002 316, e-mail: novakova.petra@vlada.cz.

Přeji Vám všechno dobré

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR