Informace č.: 105 – 2021 (Nový termín webináře a informace společnosti Innogy)

  • 12.11.2021

Vážení přátelé, informujeme vás, že webinář na téma „Ochrana spotřebitele v kontextu aktuální energetické situace 2“ se přesouvá na čtvrtek 18. listopadu od 14:00 hodin. Původní termín webináře byl 16. listopadu 2021.

Nadále je možné se na webinář registrovat ZDE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUeQ2JhN1xMp3JZNeTr4_xb72oNkXvDja6tIhDpDfq0MWj9w/viewform

Registrace na webinář se uzavře 16. listopadu ve 12:00.  Poté bude všem registrovaným rozeslán informační e-mail s přímým odkazem ke schůzce.

Vážení přátelé, v odkaze pod textem vám posíláme informaci společnosti Innogy ČR, a.s. o tom, jak rychle přejít ze systému dodavatele poslední instance k normální smlouvě o dodávce energií. Innogy se snaží, aby se celá věc co nejvíce stabilizovala. Současně jsme se obrátili na společnost Innogy, aby zachovala zvláštní tarif pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Reakci jsme zatím nedostali a věříme, že s tímto naším námětem uspějeme. Jakmile budeme vědět něco bližšího, tak vás samozřejmě budeme informovat.

Přeji vám všechno dobré.

S pozdravem

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR