Informace č.: 76 – 2020 (Zvýšení příspěvku pro zaměstnavatele OZP)
Vážení přátelé, dnes vláda na svém jednání schválila Nařízení vlády, které předložila paní ministryně Jana Maláčová o zvýšení příspěvku pro zaměstnavatele, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením.




